Bigbends un Evelina Protektore
īpašie viesi deju grupa SOUL TAP
Sākums 22:00 – ieeja bez maksas

Evilena Protektore ir džeza dziedātāja no Latvijas, šobrīd studē džeza vokālu Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza nodaļā un ir piedalījusies vairākos festivālos — “Pori Jazz” (Somija), “Limassol Jazz” (Kipra), “Live in Blue Bay” (Ukraina); konkursos: “Riga Jazz Stage” (Latvija), ieņēma otro vietu starptautiskajā džeza vokālistu konkursā “Nomme Jazz” (Igaunija) un Grand Prix uzvarētāja konkursā “Jazz Voices 2014” (Lietuva); kā arī tādos projektos, kā “Jazz in Latvia” albuma ieraksts. Nesen saņēma Nika Gotema (Nic Gotham) balvu par ieguldījumu Latvijas džeza mūzika un džeza dzīvē.

Evilena ir dziedājusi ar tādiem mūziķiem, kā: Lynn Seaton (ASV), Rob Duguay (CA), Inga Bērziņa (Latvija), Serge Junior Robinson (Lielbritānija), Tommaso Troncon (Itālija), Fil Straughan (Lielbritānija), Andreas Stefanou (Kipra), Andreas Rodostenos (Kipra), Nicolas Tryphonos (Kipra), Leonid Nesterov (Kipra), Tie Pereira (Brazīlija), Aviv Kohen (Izraēla), Gilad Abro (Izraēla), Anne Geertsen (DK), Onur Mulayim (TR), Gianmarco Tommai (IT), Federico Santoni (IT), K-Trio (Nīderlande), Ori Dakari (Izraēla) un vairākiem citiem.

Nesen Evilena ir atgriezusies no Itālijas, kur pavadīja gadu, studējot Santa Cecilia centrālajā valsts konservatorijā pie professores Marijas Pia de Vito un piedaloties vairākos projektos. Kopš 2005. gada viņa ir grupas “Pieneņu Vīns” vokāliste, kuras sastāvā piedalās vairākos festivālos un projektos un jau ir vērienīgi pieteikusi sevi valsts mūzikas skatuvē, kā arī EP Jazz Project dibinātāja.

Official Website

PIEVIENOT KOMENTĀRU

Facebook Twitter Youtube

@FontaineEnterprises

Twitter Content from Twitter